Remont tarasu restauracji ZDROJOWA

Wraz z początkiem lutego rozpoczęliśmy remont tarasu zewnętrznego wraz z budową baru sezonowego przy „Restauracji Zdrojowa”.

Inwestycja przewiduje ujednolicenie posadzki tarasu i wykonanie nowej w tonacjach kolorystycznych, nawiązujących do ocynkowanych szarości obróbek blacharskich budynku „Europa”. Założenia projektowe obejmują budowę zewnętrznego baru z elementami małej architektury. Całość wykonana będzie z lekkiej konstrukcji drewnianej i stalowej nawiązującej do stylistyki „Restauracji Zdrojowa”. Dookoła tarasu powstanie również drewniane ogrodzenie.

W planach mamy m.in. wykonanie tzw. „podcieni” pomiędzy barem i kompleksem „Europa” oraz zasianie winobluszczu, który wkomponuje się w roślinny klimat urokliwych dywanów kwiatowych. Zwłaszcza, że podobny element zielonej pergoli znajduje się od południowo - zachodniej strony ciechocińskich parterów Hellwiga.

W najbliższym czasie planowane jest również rozpoczęcie remontu lokalu usługowego zlokalizowanego w budynku „Europa”, który Uzdrowisko Ciechocinek S.A. planuje zaadaptować na klimatyczną kawiarnię. Więcej szczegółów na temat tej inwestycji wkrótce.

Zapraszamy do zapoznania się z wizualizacją remontowanego tarasu. 

 

Zobacz także

AKTUALNOŚCI