Nowe Centrum w Domu Zdrojowym

Od 1 stycznia  2020 roku, w ciechocińskim „Domu Zdrojowym” swoją działalność rozpoczęło Kujawsko-Pomorskie Centrum Diabetologii i Chorób Przemiany Materii powołane przez Uzdrowisko Ciechocinek S.A.

Opiekę medyczną nad pacjentami w Centrum sprawuje profesjonalny i doświadczony zespół pracowników pod moim kierownictwem. Jako balneolog i diabetolog od wielu lat prowadzący leczenie uzdrowiskowe chorych z cukrzycą, otyłością i innymi chorobami przewlekłymi, będę dbał o to, aby pacjenci zgłaszający się na leczenie uzdrowiskowe do naszego Centrum uzyskali jak najwyższy standard usług medycznych.

Głęboko wierzę, że pacjenci, którzy już obdarzyli nas swoim zaufaniem, nadal będą korzystać z najwyższej jakości pomocy, jaką oferujemy. Jesteśmy przekonani, że zakres usług nowopowstałego Centrum będzie jeszcze szerszy i lepiej dopasowany do potrzeb pacjentów niż dotychczasowe formy leczenia. Leczenie będzie prowadzone na bazie szpitala uzdrowiskowego. W związku z tym wszyscy pacjenci Kujawsko-Pomorskiego Centrum Diabetologii i Chorób Przemiany Materii mają zapewnioną całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską.

Serdecznie zachęcam wszystkich Państwa do skorzystania z naszej oferty i zapisów na leczenie. Do Państwa dyspozycji jest Pani Karolina Makowska-Ofiarska dostępna pod numerem telefonu:  608 019 158 lub 54 283 60 67.

 

dr n. med. Jacek Chojnowski

Dyrektor ds. leczniczych

Uzdrowiska Ciechocinek S.A. 

Zobacz także

WYDARZENIA