Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym!

  
Zapraszamy dzieci i młodzież przedszkoli, szkół podstawowych i średnich z Ciechocinka do udziału w świątecznym konkursie plastycznym pn.

"Ciechocińska pierwsza gwiazdka".

Namalujcie jak wygląda świąteczna aura w Ciechocinku, która tworzy klimat do niezapomnianych spacerów oraz towarzyszy podczas drogi na pasterkę. 

Do 7 grudnia czekamy na obrazy pełne bożonarodzeniowej magii, tradycji, wspomnień! 

 

Czekamy na prace pokazujące Wasze przygotowania do świąt, zarówno te materialne jak i duchowe. Namalujcie jak szykujecie do świąt swoje domostwa, ubieracie choinkę, ozdabiacie domy. Pokażcie w swoich pracach jak wygląda świąteczna aura w Ciechocinku, która tworzy klimat do niezapomnianych spacerów oraz towarzyszy podczas drogi na pasterkę. Czekamy na obrazy pełne bożonarodzeniowej magii, tradycji, nawiązujące do wspomnień, pokazujące waszą radość, marzenia, nadzieję. Niech Wasze obrazy skrywają tajemnice, które oglądający je odbiorcy będą mogli otworzyć niczym magiczne prezenty. Bądźcie odważni w swojej twórczości, Mikołaj istnieje naprawdę. Marzenia się spełniają choć czasem trzeba na to długo czekać.

TECHNIKA WYKONANIA PRAC: malarstwo (kredki ołówkowe, pastele, farby wodne), rysunek, grafika - warsztatowa lub komputerowa (dozwolone prace wykonane na tablecie graficznym).

 

 SZCZEGÓŁY KONKURSU - REGULAMIN

 

 

 

Zobacz także

AKTUALNOŚCI