Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1

Standard
Wykwalifikowana kadra

Basen solankowy

Przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Darmowe wi-fi

Parking

Możliwość płatności kartą

Dane kontaktowe

Szpital Uzdrowiskowy nr 1

ul. Armii Krajowej 6

Rezerwacja:

tel. 54 283 6073

szpitalnr1@uzdrowiskociechocinek.pl

Opis obiektu

Łazienki Uzdrowiskowe Nr I usytuowane są w samym centrum uzdrowiska,  bezpośrednio przy ciechocińskim Deptaku Sław, wśród popularnych dywanów kwiatowych. Historycznie obiekt nosił nazwę Łazienki Nr IV i już od początku swojego istnienia (rok 1906) jest nierozerwalnie związany z lecznictwem w Ciechocinku. Z dumą pielęgnujemy tradycję i historię tego miejsca.
Do Państwa dyspozycji oferujemy noclegi w pokojach 1- i 2-osobowych z łazienkami, wyposażonych w telewizor, chłodziarkę, czajnik elektryczny, część pokoi posiada również balkon. Posiadamy także pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych, z bezprogową łazienką i dodatkowymi uchwytami. Na życzenie istnieje także możliwość zarezerwowania pokoju z łóżkiem ortopedycznym sterowanym pilotem. Na terenie obiektu można korzystać z bezpłatnego Internetu.
Posiłki są serwowane prosto do stolika w pięknej, zabytkowej jadalni. Na życzenie naszych Gości dostosowujemy posiłki do potrzeb zdrowotnych oferując jedną z diet: podstawową, cukrzycową, lekkostrawną czy niskokaloryczną.
W obrębie jednego budynku znajduje się również kompleksowa baza zabiegowa, gdzie wykonywane są zabiegi takie jak: masaże, kąpiele, okłady borowinowe, zabiegi fizykalne i kinezyterapeutyczne (CENNIK ZABIEGÓW). 
Na szczególną uwagę zasługują mieszczące się w obiekcie dwa baseny solankowe z termalną wodą o stężeniu solanki 4,29%.

Pobyt NFZ Voucher upominkowy Znajdź nas na facebooku Napisz do nas 

Galeria zdjęć:

 

Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 - Oferta

Pokoje

Poradnik kuracjusza

Czy mogę przedłużyć pobyt prywatny o parę dni?

Bartosz Zrąbkowski Inspektor w Dziale Obsługi Kuracjusza

W celu przedłużenia rezerwacji lub trwającego pobytu, prosimy o kontakt z pracownikami recepcji lub Działem Obsługi Kuracjusza.

więcej

Zobacz także

AKTUALNOŚCI