Dom Zdrojowy

Standard

Wykwalifikowana kadra

Basen solankowy

Przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Darmowe wi-fi

Parking

Możliwość płatności kartą

Dane kontaktowe

Szpital Uzdrowiskowy Nr IV
“Dom Zdrojowy”, ul. Leśna 3
tel. 54 283 6067
domzdrojowy@uzdrowiskociechocinek.pl

Rezerwacja pobytów prywatnych:
 - tel. 54 283 71 15
(dni powszednie od 8:00 do 16:00)
 - tel. 54 283 60 67 (całodobowo)

Opis obiektu

Dom Zdrojowy to najpopularniejszy ciechociński obiekt uzdrowiskowy położony przy słynnym Deptaku Sław, w sąsiedztwie Parku Sosnowego, oddalony od kompleksu tężni solankowych zaledwie kilkuminutowym spacerem.

W obiekcie realizowane są pobyty: prywatne, jak również lecznicze w ramach skierowań z Narodowego Funduszu Zdrowia oraz turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z PFRON,PCPR.

Strefa hotelowa Domu Zdrojowego zapewnia komfortowe, nowocześnie urządzone 1- i 2- osobowe pokoje z balkonami, klimatyzacją, bezpłatnym dostępem do bezprzewodowego Internetu oraz innymi niezbędnymi urządzeniami. Pokój dysponuje łazienką z prysznicem oraz kompletem ręczników. 

Dom Zdrojowy to wykwalifikowana kadra medyczna i kompleksowa baza zabiegowa. W ofercie obiektu znajduje się ponad 50 różnych zabiegów leczniczych z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, balneoterapii, hydroterapii.  W trakcie pobytu szczególnie polecane jest skorzystanie z dobrodziejstw okładów borowinowych i mineralnych kąpieli opartych na właściwościach „ciechocińskiego złota” - leczniczej solanki. Na miejscu mieści się również kryty basen solankowy wraz ze strefą saun (sauną suchą i parową). 

O kulinarne gusta swoich Gości dbają doświadczeni szefowie kuchni serwując posiłki w formie bufetu szwedzkiego* (śniadania, kolacje), obiad oraz II danie serwowane jest do stolika. 

W Domu Zdrojowym swoją siedzibę ma Kujawsko Pomorskie Centrum Diabetologii i Chorób Przemiany Materii, w którym prowadzony jest kompleksowy program leczenia cukrzycy, uwzględniający zarówno elementy leczenia klinicznego, jak i wybrane metody z zakresu balneoterapii i fizykoterapii. 

Dom Zdrojowy to idealne miejsce do wypoczynku i regeneracji sił bez względu na porę roku.

 

Na terenie obiektu znajdują się również:

 

* w zależności od aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju i zaleceń GIS

Informujemy, iż świadczenie zabiegu kriosauny zostało zawieszone.

 Usługi realizowane w "Domu Zdrojowym":

Pobyt NFZ Gabinet kosmetycznysala konferencyjnaAnaliza składu ciałaCentrum diabetologii i chorób przemiany materiibasen solankowy Gabinet masażuZnajdź nas na Facebooku 

 

Galeria zdjęć: 


  • Patio w Domu Zdrojowym 2
 

Dom Zdrojowy - Oferta

Pokoje

Poradnik kuracjusza

Czy mogę przedłużyć pobyt prywatny o parę dni?

Bartosz Zrąbkowski Inspektor w Dziale Obsługi Kuracjusza

W celu przedłużenia rezerwacji lub trwającego pobytu, prosimy o kontakt z pracownikami recepcji lub Działem Obsługi Kuracjusza.

więcej

Dokumenty, cenniki do pobrania

Zobacz także

AKTUALNOŚCI