Oferty dla dorosłych

 • Leczniczy pobyt dla dorosłych

  W ramach pobytu oferujemy: 3 zabiegi dziennie (oprócz niedziel i świąt), pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie, całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską. 

  więcej
 • Rehabilitacja w Ciechocinku

  Otoczenie urokliwych parków miejskich oraz tężni stanowi idealne miejsce do rehabilitacji dla kuracjuszy.

  więcej
 • Tygodniowy Warzywno - owocowy Detoks Uzdrowiskowy

  W cenie pakietu oferujemy: 7 noclegów w pokojach, 3 posiłki dziennie oparte na słynnej diecie warzywno-owocowej, zestaw herbat ziołowych oraz wodę mineralną, pakiet zabiegów, opiekę lekarską i pielęgniarską (w tym badanie lekarskie w dniu przyjazdu i wyjazdu). 

  więcej
 • Pobyt metaboliczny/diabetologiczny w Kujawsko - Pomorskim Centrum Diabetologii i Chorób Przemiany Materii

  W cenie pobytu: 7 noclegów, zakwaterowanie zgodnie z dokonaną rezerwacją, całodzienne wyżywienie (możliwość wyboru diety), całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską, 4 zabiegi lecznicze dziennie oprócz niedziel i świąt, codzienny wstęp do strefy basenu solankowego z saunami, edukacja żywieniowa i zdrowotna. 

  więcej
 • Pobyt profilaktyczno - zdrowotny (1 - 4 dni)

  W ramach pobytu oferujemy: 3 zabiegi dziennie (oprócz niedziel i świąt), pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie, całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską.

  Pobyt profilaktyczno – zdrowotny obejmuje maksymalnie 4 dni zabiegowe. 

  więcej
 • Pakiet Weekendowy Relax

   Pakiet RELAX  - to bogata oferta, która pozwoli Ci na chwilę wytchnienia i przypływ dodatkowej energii. Skutecznie pozbądź się  stresu  – odwiedzając Ciechocinek!

  więcej
 • Dwutygodniowy Warzywno - owocowy Detoks Uzdrowiskowy

  W cenie pakietu oferujemy: 14 noclegów w pokojach, 3 posiłki dziennie oparte na słynnej diecie warzywno-owocowej, zestaw herbat ziołowych oraz wodę mineralną, pakiet zabiegów, opiekę lekarską i pielęgniarską (w tym badanie lekarskie w dniu przyjazdu i wyjazdu). 

  więcej
 • Tydzień Zdrowego Kręgosłupa

  W cenie turnusu oferujemy: zakwaterowanie, pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie, 4 zabiegi lecznicze dziennie (oprócz niedziel i świąt). Turnus trwa 7 dni (od niedzieli do niedzieli). 

  więcej
 • Basen solankowy

  Nowy rehabilitacyjny basen solankowy w Domu Zdrojowym. Poczuj uzdrawiającą moc zabiegów na bazie ciechocińskiej solanki. OFERTA NIEDOSTĘPNA DO ODWOŁANIA

  więcej

Zobacz także

WYDARZENIA