Oferty dla dorosłych

 • Tygodniowy Warzywno - owocowy Detoks Uzdrowiskowy

  W cenie pakietu oferujemy: 7 noclegów w pokojach, 3 posiłki dziennie oparte na słynnej diecie warzywno-owocowej, zestaw herbat ziołowych oraz wodę mineralną, pakiet zabiegów, opiekę lekarską i pielęgniarską (w tym badanie lekarskie w dniu przyjazdu i wyjazdu).

  więcej
 • Leczniczy pobyt dla dorosłych

  W ramach pobytu oferujemy: 3 zabiegi dziennie (oprócz niedziel i świąt), pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie, całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską.

  więcej
 • Dwutygodniowy Warzywno - owocowy Detoks Uzdrowiskowy

  W cenie pakietu oferujemy: 14 noclegów w pokojach, 3 posiłki dziennie oparte na słynnej diecie warzywno-owocowej, zestaw herbat ziołowych oraz wodę mineralną, pakiet zabiegów, opiekę lekarską i pielęgniarską (w tym badanie lekarskie w dniu przyjazdu i wyjazdu).

  więcej
 • Tydzień Zdrowego Kręgosłupa

  W cenie turnusu oferujemy: zakwaterowanie, pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie, 4 zabiegi lecznicze dziennie (oprócz niedziel i świąt). Turnus trwa 7 dni (od niedzieli do niedzieli).

  więcej
 • Tygodniowy Pakiet Rehabilitacyjny - 7 Kroków Do Zdrowia

  W cenie turnusu oferujemy: 7 noclegów, pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie (bufet szwedzki), 3 zabiegi dziennie (oprócz niedziel i świąt), 7 wejść do Strefy Basenowej (basen solankowy i strefa saun).

  więcej
 • Dwutygodniowy Pakiet Rehabilitacyjny - Recepta Na Zdrowie

  W cenie turnusu oferujemy: 14 noclegów, pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie (bufet szwedzki), 3 zabiegi dziennie (oprócz niedziel i świąt), 14 wejść do Strefy Basenowej (basen solankowy i strefa saun). 

  więcej
 • Tygodniowy Pobyt Odchudzający

  W cenie pobytu oferujemy: 7 noclegów ( od niedzieli do niedzieli), całodzienne wyżywienie (dieta), indywidualną konsultację z dietetykiem, pakiet zabiegów, 7 wejść do Strefy Basenowej (basen solakowy i strefa saun).

  więcej
 • Dwutygodniowy Pobyt Odchudzający

  W cenie pobytu oferujemy: 14 noclegów, całodzienne wyżywienie (dieta), indywidualną konsultację z dietetykiem, pakiet zabiegów, 14 wejść do Strefy Basenowej (basen solankowy i strefa saun).

  więcej
 • Basen solankowy

  Nowy rehabilitacyjny basen solankowy w Domu Zdrojowym. Poczuj uzdrawiającą moc zabiegów na bazie ciechocińskiej solanki.

  więcej

Zobacz także

WYDARZENIA